Szkolenie grupowe to idealne rozwiązanie dla osób które lubią trenować w gronie swoich znajomych. Każdy szczegół szkolenia, oczekiwania uczestników i wiele innych elementów są wcześniej ustalane telefonicznie. Dlatego też jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania motocyklistów każdego typu, w każdym wieku i preferujących jazdę terenową różnego rodzaju. Harmonogram i rodzaj szkolenia dostosowany jest do indywidualnych potrzeb grupy, zatem jesteśmy w stanie przygotować was do:
– stawienia pierwszych kroków w trialu
– podnoszenia umiejętności trialowych
– startu w mistrzostwach Polski
– bezpiecznej i przyjemnej jazdy w terenie czy na wyprawach na motocyklu ADV
– poprawy techniki jazdy enduro, hard enduro i super enduro
Treningi przeprowadzamy na bardzo zróżnicowanych terenach, tak by nikt nie musiał walczyć z przeszkodami, tylko mógł swobodnie i bezpiecznie podnosić swoje umiejętności, nawet jeśli w grupie są osoby o różnym stopniu zaawansowania.
Treningi grupowe to nie tylko okazja do poprawienie techniki jazdy, ale także do czerpania wiedzy na temat specyfiki trialu, motocykli i ich obsługi, a przede wszystkim do dobrej zabawy w gronie znajomych!
W ramach szkolenia oferujemy także możliwość wypożyczenia motocykli spalinowych oraz elektrycznych dla dzieci i młodzieży. Szczegóły w zakładce wypożyczalnia
Oferujemy szkolenia:
  • – Dwudniowe z wyżywieniem (koszt 900 zł)
  • – Trzydniowe lub dłuższe warsztaty z noclegiem (cena zależna od długości trwania warsztatów oraz miejsca)