TRIAL HISZPANIA 2022

Nie daj się zimie! Ucieknij razem z nami na treningi do Hiszpanii!!!

Serdecznie zapraszamy na wyjazd trialowy do serca tej pięknej dyscypliny. Hiszpania to miejsce, w którym każdy kamyczek, głaz, strome zbocza, pagórki z korzeniami oraz przepiękne strumyki zachęcają do jazdy. Kiedy u nas pogoda zachęca jedynie do leżenia na kanapie, tam dostaje się zastrzyku pozytywnej energii. 

Do Waszej dyspozycji mamy 20 hektarów trialowej przestrzeni, z mnóstwem ścieżek do luźnych przejażdżek i niezliczoną ilością sekcji do treningów. Na tym terenie świetnie odnajdzie się początkujący jeździec, a zaawansowany zawodnik nie raz postawi nogę.  Na miejscu jest też bezpieczny garaż i myjka dla Waszych motocykli, a dla Was samych barek z napojami i przekąskami.  

Trudno pisać o wspaniałej atmosferze panującej na miejscu, to trzeba po prostu poczuć! Mnóstwo dzieci, amatorów i zawodowych jeźdźców z którymi można porozmawiać i potrenować ułatwia czerpanie garściami hiszpańskiego trialowego klimatu. Każdego dnia treningi poprowadzi Gabriel Marcinów, czyli ja :). A po treningach będziemy mogli skończyć do typowej hiszpańskiej knajpki, zjeść pyszny obiad i porozmawiać na wiele ciekawych tematów. Przez wiele lat mieszkałem i trenowałem w Hiszpanii z zawodnikami MŚ, więc ciekawostek na temat Trialu w Hiszpanii oraz o znanych zawodnikach nie zabraknie.

Dojazd z hotelu na teren treningowy zajmuje 5 minut samochodem ( samochód wynajęty do Waszej dyspozycji ). Sam hotel mieści się blisko centrum miasteczka Martorelles, dzięki czemu popołudniowy wypad do knajpki czy sklepów nie pozwoli na nudę. Takie rozwiązanie pozwala śmiało zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Ogromną atrakcją jaką przygotowaliśmy będzie spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Świata Adamem Ragą, na jego własnym podwórku. Będziecie mogli z nim porozmawiać, zapytać o co tylko będziecie chcieli, zrobić sobie zdjęcie z mistrzem czy wziąć autograf. Natomiast wisienką na torcie będzie wycieczka do wyjątkowo gościnnej fabryki motocykli TRS, gdzie zobaczycie jak od podstaw powstają trialówki oraz jak projektuje się nowe maszyny.

Postaramy się żebyście wrócili do domu pozytywnie zmęczeni, bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, a co najważniejsze szczęśliwi.

Jeśli masz swój motocykl trialowy to my zadbamy aby bezpiecznie dojechał i wrócił z Hiszpanii, a jeśli jeszcze nie masz swojego sprzętu to bez obaw możesz go wypożyczyć od nas!

Zapraszamy wszystkich, liczy się tylko serce do TRIALA.

TERMIN WYJAZDU

Od 24.01.2022r. do 30.01.2022r.

Spotkanie z Adamem Ragą – 26.01.2022r. 

Zwiedzanie Fabryki TRS – 28.01.2022r.

LOKALIZACJA

Hiszpania – Martorelles ( 20km od Barcelony) – Transport z lotniska w Barcelonie jest w cenie, natomiast z lotniska Girona na własną rękę lub za dodatkową opłatą.

KOSZT WYJAZDU

7 DNI – 5 900 zł netto 

W CENĘ WLICZONO:

-Transport Motocykla z Polski do Hiszpanii i z powrotem 

-6 noclegów wraz ze śniadaniem w hotelu

– 6 treningów z Gabrielem

-Transport z lotniska oraz na lotnisko

-Opłatę za teren treningowy wraz z garażem

-Spotkanie z Mistrzem Świata

-Zwiedzanie Fabryki TRS 

W CENĘ NIE WLICZONO:

-Ubezpieczenia 

-Sprzętu ( motocykla oraz stroju na motocykl )

-Obiadów

-Kolacji

-Pobytu osoby towarzyszącej 

-Biletu lotniczego

KOSZT WYNAJĘCIA MOTOCYKLA:

-300zł – dzień

KOSZT OSOBY TOWARZYSZĄCEJ 

7 DNI – 2400 zł

W CENĘ OSOBY TOWARZYSZĄCEJ WLICZONO:

-Noclegi w hotelu wraz ze śniadaniem

-Spotkanie z Adamem Ragą

-Zwiedzanie fabryki TRS 

-Transport z lotniska i na lotnisko

 REZERWACJE NA WYJAZD ORAZ WSZELKIE PYTANIA PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL 

 gabriel@marcinowtrial.pl

  REZERWACJE PRZYJMUJEMY DO 31.12.2021r.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej zajawki z ostatniego wyjazdu.