Szkolenie indywidualne to świetna opcja dla tych, którym zależy aby trener poświęcił im 100% uwagi i czasu. Każdy szczegół szkolenia, oczekiwania uczestnika i wiele innych elementów są wcześniej ustalane telefonicznie. Dlatego też jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania motocyklisty każdego typu, w każdym wieku i preferującego jazdę terenową różnego rodzaju. Harmonogram i rodzaj szkolenia dostosowany jest do indywidualnych potrzeb ucznia, zatem jesteśmy w stanie przygotować Cię do:
– stawienia pierwszych kroków w trialu
– startu w mistrzostwach Polski
– bezpiecznej i przyjemnej jazdy w terenie czy na wyprawach na motocyklu ADV
– poprawy techniki jazdy enduro, hard enduro i super enduro
Treningi przeprowadzamy w Nowym Targu, na bardzo zróżnicowanych terenach, tak by jeździec nie musiał walczyć z przeszkodami, tylko mógł swobodnie i bezpiecznie podnosić swoje umiejętności. Co ważne, mamy do dyspozycji oświetloną i ogrzewaną halę trialową, więc treningi mogą odbywać się także gdy pogoda nie sprzyja, np. zimą.
Treningi to nie tylko okazja do poprawienie techniki jazdy, ale także do czerpania wiedzy na temat specyfiki trialu, motocykli i ich obsługi, a przede wszystkim do dobrej zabawy!
W ramach szkolenia oferujemy także możliwość wypożyczenia motocykli spalinowych oraz elektrycznych dla dzieci i młodzieży. Szczegóły w zakładce wypożyczalnia
 

Oferujemy szkolenia:
  • – Czterogodzinne (koszt 600 zł)
  • – Całodniowe 10:00 – 17:00 z obiadem, przekąskami i napojami (koszt 1000 zł)
  • – Dwudniowe z wyżywieniem (koszt 1800 zł)
  • – Trzydniowe szkolenie z wyżywieniem (koszt 2500)
232